01 188
01 188

Fotograf na wesele? Nie szukaj, już znalazłeś! Piotr Połoczański, fotograf ślubny działający na terenie Trójmiasta i Kaszub.

Wesele to wyjątkowa impreza, dlatego tak ważne jest, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Suknia ślubna wisi przygotowana, Pan Młody przebiera się w pokoju obok, aby nie zobaczyć za wcześnie wybranki swojego serca. Ceremonia mija w mgnieniu oka, wszyscy są podekscytowani i może trochę zdenerwowani… Ale na szczęście już za chwilę będzie można odetchnąć i się zabawić!

Skoro tu zaglądacie, z pewnością macie to jeszcze przed sobą. 

Szukacie sali weselnej, zespołu muzycznego, fotografa na wesele… Panie szukają wymarzonej sukni i pasującego do niej krawata dla przyszłego męża. Panowie robią zapasy alkoholu i organizują wieczór kawalerski.

Fotograf ślubny pomorskie – praktyczne porady dla nowożeńców

Nie wiecie, od czego zacząć i o czym pamiętać? Zapraszam na bloga, który powstał z lat doświadczenia w branży ślubnej.  Znajdziecie w nim między innymi kącik porad ślubnych dla przyszłych nowożeńców,  a także skróty fotoreportaży ślubnych oraz inne, ciekawe zdjęcia.

A jeśli wszystko już załatwione spotkajmy się na waszym weselu! 

Z pewnością zdjęcia, które dla Was wykonam, będą wyjątkowe i na najwyższym poziomie. Obawiacie się, że sala weselna, którą wybraliście, będzie za ciemna? Niczym się nie przejmujcie. Profesjonalny sprzęt, wraz z systemem lamp pozwolą mi zrealizować każde zlecenie. Nawet najciemniejsze wnętrze nie jest dla mnie problemem. Możecie się o tym przekonać, przeglądając zdjęcia, wykonane dla par, z którymi współpracowałem.

Zapraszam do przejrzenia galerii na stronie, a także do zajrzenia na profil na Facebooku oraz Instagramie, gdzie znajdziecie jeszcze więcej zdjęć, nie tylko ślubnych!

Fotograf ślubny

Podczas wesela postaram się uchwycić tylko najlepsze momenty. Emocje podczas pierwszego tańca, łzy wzruszenia przy podziękowaniach dla rodziców i uśmiech w czasie zabawy na parkiecie. Z przyjemnością będę Was fotografował od początku przygotowań aż po zabawę oczepinową. Zrobię dla Was zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi i zabiorę Was na chwilę odpoczynku  oraz sesję indywidualną. Jako świetnie zorientowany w branży, przy okazji mogę również polecić zaufanych DJ-ów, kamerzystów, a nawet makijażystki.

Pary zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością udzielę Wam wszystkich niezbędnych informacji — Piotr Połoczański