01 133
01 133

Ceremonia zaślubin to wyjątkowa chwila. Pomagam ją uwiecznić na zdjęciach. Zawsze profesjonalnie – mam zgodę na wykonywanie zdjęć w kościele.

Ślub to jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu. Nie możemy go powtórzyć, dlatego tak ważne jest, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej już za pierwszym razem.

Fotograf ślubny Gdańsk

Wybierając mnie jako fotografa ślubnego możecie być pewni, że za każdym razem będą tak samo perfekcyjne. Duże doświadczenie, najlepszej jakości sprzęt i pasja do fotografowania – to wszystko, co składa się na najpiękniejsze zdjęcia ślubne. I to właśnie oferuję.

Niezależnie od tego, czy ceremonia odbywa się w kościele, w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego, czy w plenerze – z pewnością będzie to wyjątkowa chwila  i dla Was i dla mnie. Kocham to, co robię i zawsze wykonuję swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem.

Fotograf ślubny Trójmiasto

Fotografia ślubna to wbrew pozorom niełatwa praca. Wymaga zmysłu obserwacji, skupienia i dobrego refleksu. Niektóre ciekawe sytuacje trwają tylko przez kilka chwil – jako doświadczony fotograf ślubny pomagam zakląć je w fotografiach na zawsze.

Oczywiście posiadam niezbędne pozwolenie na fotografowanie ślubu w kościele. Jeśli bierzecie więc ślub konkordatowy i szukacie fotografa, który wykona Wam zdjęcia w kościele – jestem do usług.  Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane pary – Piotr Połoczański – fotograf ślubny pomorskie.

Jakie formalności trzeba spełnić, aby wziąć ślub?

Wszystko zależy od tego, czy jest to ślub kościelny (konkordatowy) czy cywilny. W obydwu przypadkach konieczne jest zgłoszenie się do Urzędu Stanu Cywilnego, w celu uzyskania niezbędnych dokumentów. To tam, na miejscu, ustalacie przyszłe nazwiska, nazwiska Waszych dzieci oraz otrzymujecie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego. I właściwie to już! Możecie brać ślub.

W przypadku ślubu kościelnego z dokumentami należy zgłosić się do parafii, w której zawieracie związek małżeński. Jeżeli ma to być ślub cywilny ustalacie z urzędnikiem datę ślubu. Od kilku lat nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć ślub w plenerze. Oczywiście robię również zdjęcia na ślubach plenerowych,  a po ceremonii z chęcią zrobię dla Was sesję w wybranym miejscu!  Jako fotograf ślubny z Gdańska znam wiele ciekawych lokalizacji w Trójmieście i okolicach, o których mało kto wie. Dzięki temu Wasze fotografie będą naprawdę oryginalne.

Jeżeli jesteście ciekawi moich zdjęć zapraszam również na Facebooka i Instagrama. Wrzucam tam zdjęcia nie tylko ze ślubów.