01 133
01 133

Ceremonia zaślubin to wyjątkowa chwila. Pomagam ją uwiecznić na zdjęciach. Zawsze profesjonalnie — mam zgodę na wykonywanie zdjęć w kościele.

Ślub to jedno z wyjątkowych wydarzeń w życiu. Nie możemy go powtórzyć, dlatego tak ważne jest, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej już za pierwszym razem.

Fotografia ślubna – zdjęcia w Kościele

Wybierając mnie jako fotografa ślubnego, możecie być pewni, że zdjęcia za każdym razem będą tak samo perfekcyjne. Duże doświadczenie, najlepszej jakości sprzęt i pasja do fotografowania — to wszystko, co składa się na najpiękniejsze zdjęcia ślubne. I to właśnie oferuję.

Niezależnie od tego, czy ceremonia odbywa się w kościele, w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego, czy w plenerze, z pewnością będzie to wyjątkowa chwila i dla Was, i dla mnie. Kocham to, co robię i zawsze wykonuję swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem.

Wieloletnie doświadczenie w fotografii

Fotografia ślubna to wbrew pozorom niełatwa praca. Wymaga zmysłu obserwacji, skupienia i dobrego refleksu. Niektóre ciekawe sytuacje trwają tylko przez kilka chwil – jako doświadczony fotograf pomagam zakląć je w fotografiach na zawsze.

Oczywiście posiadam niezbędne pozwolenie na fotografowanie ślubu w kościele. Jeśli bierzecie więc ślub konkordatowy i szukacie fotografa, który wykona Wam zdjęcia w kościele — jestem do usług.  Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane pary – Piotr Połoczański

Jakie formalności trzeba spełnić, aby wziąć ślub?

Wszystko zależy od tego, czy jest to ślub kościelny (konkordatowy) czy cywilny. W obydwu przypadkach konieczne jest zgłoszenie się do Urzędu Stanu Cywilnego, w celu uzyskania niezbędnych dokumentów. To tam, na miejscu, ustalacie przyszłe nazwiska, nazwiska Waszych dzieci oraz otrzymujecie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego. I właściwie to już! Możecie brać ślub.

W przypadku ślubu kościelnego z dokumentami należy zgłosić się do parafii, w której zawieracie związek małżeński. Jeżeli ma to być ślub cywilny, ustalacie z urzędnikiem datę ślubu. Od kilku lat nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć ślub w plenerze. Oczywiście robię również zdjęcia na ślubach plenerowych,  a po ceremonii z chęcią zrobię dla Was sesję w wybranym miejscu!

Jeżeli jesteście ciekawi moich zdjęć, zapraszam również na Facebooka i Instagrama. Wrzucam tam zdjęcia nie tylko ze ślubów.