01 65
01 65

Szukasz miejsca na plener ślubny? Znam idealne pod względem walorów estetycznych okolice, w których z przyjemnością zrobię Wam zdjęcia! Piotr Połoczański fotograf ślubny

Na plener ślubny decyduje się większość par. Nic dziwnego – to czas, kiedy wszystkie emocje związane ze ślubem i weselem są już za nimi. Można cieszyć się wspólnym czasem razem jako mąż i żona. W ślubnych ubraniach można wskoczyć do morza lub położyć się na piasku, a nawet przejechać się na rowerze. To czas tylko dla Pary Młodej – i dla fotografa, który wykona dla Was wyjątkowe zdjęcia! Już możecie odetchnąć, przyzwyczajać się do noszenia obrączek i zmienionego nazwiska. Jeśli po ślubie wszystko się zmienia, to patrząc na szczęśliwych nowożeńców, jestem pewien, że tylko na lepsze.

Fotograf ślubny pomorskie

Jako doświadczony fotograf ślubny z województwa pomorskiego znam kilka ciekawych lokalizacji, idealnych na plener ślubny.

Zdecydowanym atutem jest fakt, że są to miejsca, o których mało kto wie, więc z pewnością zdjęcia tam wykonane będą jedyne w swoim rodzaju. Niestety  nie zdradzę  ich Wam… No, chyba że wybierzecie mnie na swojego fotografa — wtedy oczywiście z przyjemnością Was tam zabiorę. Jesteście zainteresowani? Zapraszam do kontaktu!

Stara szklarnia, nadmorskie klify, molo, brukowane uliczki, ogródki działkowe… 

Sesje plenerowe robiłem w najróżniejszych miejscach. Każde było wyjątkowe – ze względu na obecność zakochanych, szczęśliwych par, które mi pozowały.

Fotografia ślubna to nie tylko moja praca, ale także pasja,  dlatego możecie być pewni, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, by Wasze zdjęcia z pleneru ślubnego zachwycały i  były piękną pamiątką na wiele wspólnych lat.

Sesje plenerowe w Gdańsku

Oprócz zdjęć ślubnych chętnie wykonam dla Was również plenerową sesję narzeczeńską oraz  inne zdjęcia, które mogą być wspaniałą ozdobą sali weselnej lub podziękowaniem dla gości za przybycie.

Szukacie innych inspiracji? Zapraszam na bloga, gdzie w dziale porad ślubnych dzielę się swoim doświadczeniem i podpowiadam sprawdzone rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej moich zdjęć – znajdziecie je na moim Facebooku oraz Instagramie. Wrzucam tam nie tylko skróty fotoreportaży ślubnych, ale również inne, ciekawe realizacje!