01 104
01 104

Przygotowania do ślubu mogą być stresujące. Nie martwcie się jednak! Już za chwilę emocje opadną i pozostanie tylko dobra zabawa oraz wyjątkowe wspomnienia.

Przygotowania do ślubu mogą być stresujące — zwłaszcza jeśli to pierwszy ślub w życiu! Zresztą pewnie drugi i kolejny są tak samo wyjątkowe :] Mimo wszystko nie zawsze wiadomo co i kiedy zrobić. Zacząć od makijażu? Fryzury? Wskoczyć w suknię ślubną i garnitur? A może po prostu usiąść i czekać, aż nasi usługodawcy lub rodzina zajmą się nami profesjonalnie i przygotują do tego wyjątkowego dnia?

Możecie być pewni, że wybierając mnie na fotografa ślubnego, nie przysporzę Wam dodatkowego stresu: nie spóźnię się, będę w pełni przygotowany i zawsze gotowy do akcji.

Z początku może być dziwnie, ale postarajcie się nie zwracać na mnie uwagi. Po czasie nawet nie zauważycie, że wciąż tu jestem. Po prostu bądźcie sobą, a ja w czasie waszego przygotowania do ślubu będę robił wyjątkowe zdjęcia. Jesteście zainteresowani? Zapraszam do kontaktu.

Dodatkowo pomogę Wam w ogarnięciu kilku kwestii.

Posiadam duże doświadczenie i wiele już widziałem. Wiadomo, każdy ślub jest inny, ale wspólny schemat zawsze istnieje. Nie musicie się więc obawiać, że nie będziecie wiedzieli, co zrobić w następnej kolejności. Jako Wasz fotograf ślubny z chęcią udzielę Wam cennych wskazówek!

Ponadto jako bonus mogę Wam również polecić makijażystkę, fryzjera, DJ-a albo zespól muzyczny. Mam wielu znajomych, którzy są profesjonalistami w swoim fachu. Zapewniam Was, że dzięki nim dzień ślubu będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście!

Fotograf ślubny pomorskie

Nieważne czy bierzecie ślub w Trójmieście, czy na Kaszubach – lokalizacja nie stanowi dla mnie problemu.

Zawsze dojadę na czas i z chęcią potowarzyszę Wam w tych wyjątkowych chwilach. Z przyjemnością wykonam dla was również zdjęcia w plenerze: po wszystkim albo w trakcie wesela.

Jesteście zainteresowani sesją narzeczeńską? Nie ma problemu, zabiorę Was w wyjątkowe miejsca, o których mało kto wie.

Wasze zdjęcia z pewnością będą dzięki temu wyjątkowe.

Jeżeli macie ochotę na zobaczenie moich zdjęć nie tylko z przygotowań, wesel i ślubów to zapraszam na Facebooka i Instagrama Piotr Połoczański